newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Transakcje zbliżeniowe z kartą płatniczą Millennium Maestro PayPass

2010-07-14

Wszyscy posiadacze rachunków bankowych w Millennium mają możliwość wyboru korzystania z transakcji bezstykowych dzięki karcie do rachunku rozliczeniowego Millennium Maestro PayPass.

Transakcje zbliżeniowe z kartą płatniczą Millennium Maestro PayPass

W pierwszej kolejności karta zbliżeniowa Millennium Maestro PayPass była proponowana posiadaczom Kont Internetowych w Millennium. W tej chwili Bank Millennium wprowadził kartę do szerokiej oferty, dzięki czemu wszyscy posiadacze rachunków osobistych mogą się o nią ubiegać i dokonywać szybkich transakcji za zakupy o wartości do 50 złotych przy użyciu najnowszej technologii bezstykowej. Gdy ilość zakupów przekroczy 50zł, w wciąż użytkownik może uiścić transakcje kartą. Wystarczy, że przybliży ją do terminala i autoryzuje płatność, wbijając kod PIN.

Wydanie karty płatniczej Millennium Maestro PayPass nie jest związane z żadnymi kosztami dla posiadacza, a jej posiadanie jest darmowe przez pierwsze trzy miesiące od dnia wydania. zdjęcie opłaty miesięcznej (3 złote) za posiadanie debetówki następuje już w momencie, gdy całość dokonanych nią transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 250 złotych w ciągu miesiąca (100 złotych w przypadku kart debetowych wydanych do Kont Internetowych). Wielką zaletą debetówki jest również usługa Cash Back, czyli ewentualność bezpłatnej wypłaty gotówki poza bankomatem w przeszło 16 tys. lokalizacji Cash Back na terenie całej Polski. Kartą do konta Millennium Maestro PayPass można także płacić w Internecie. W bieżącej kontroli finansów wspiera możliwość skonfigurowania miesięcznego limitu kosztów ponoszonych debetówką, o którego przekroczeniu zasygnalizyje MilleSMS.

Szczególna oferta nastawiona jest do posiadaczy Kont Internetowych w banku, którzy dostają zwrot 1procent miesięcznej kwoty transakcji zrealizowanych debetówką Millennium Maestro PayPass.

W tej chwili kartami bezstykowymi w technologii Millennium Maestro PayPass można zapłacić m.in. w restauracjach McDonald's, sieci salonów EMPIK, sklepach Żabka, oraz dodatkowo w sieci kawiarni CoffeeHeaven, salonikach prasowych Kolporter, sklepach komputerowych Sferis, na stadionach Ekstraklasy i stacjach benzynowych Shell.

pismo o kartę Millennium Maestro PayPass można złożyć w placówkach banku na terenie całej Polski.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Otwórz najtańsze konto w internecie
Wypłata gotówki, bez utraty odsetek. Wygodne i bezpieczne zarządzanie domowymi finansami.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości