newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK

2010-07-06

Sposób na zakup tańszego biletu w Ryanair. Płatności kartą płatniczą prepaid MasterCard Paypass wydawaną przez bank zwolnione z dodatkowej prowizji Ryanair.

Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK

Bank Zachodni WBK jako jedyny bank w Polsce oferuje kartę prepaid MasterCard Paypass umożliwiającą kupno biletów lotniczych linii Ryanair bez dodatkowej prowizji za płatność kartą, która wynosi 5 euro.

Do końca 2009 r. linia Ryanair zwalniała z prowizji kupujących bilety opłacone za pośrednictwem jakiejkolwiek karty Visa Electron. Z początkiem 2010 roku, wraz z końcem promocji, opłaty przelotów tymi liniami podrożały o 5 euro za każdy odcinek. Obecnie jedynym odmianą karty zwalniającym z opłaty jest prepaid MasterCard Paypass.

Karta prepaid MasterCard Paypass jest kartą płatniczą wydawaną dla okaziciela, ważną przez 24 miesiące. Posiadacz karty zasila jej rachunek kwotą, jaką ma zamiar wydać, a następnie może nią płacić w punktach handlowych, punktach usługowych, sieci a także wypłacać pieniądze w bankomatach. Karta MasterCard Paypass posiada funkcję zbliżeniową, która umożliwia dokonywanie drobnych zakupów wartości do 50 zł bez podawania numeru PIN lub podpisu - wystarczy tylko zbliżyć ją do specjalnego czytnika. Koszt wydania karty to 20 zł. Aby posiadać kartę, nie trzeba posiadać konta osobistego w banku, czy też podpisywać umowy.


Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Do 7 000 pkt na start z kartą kredytową Deutsche Bank Premium Club
  Promocja do 7000 pkt Premium Club na start obowiązuje do 30 czerwca 2011 r. Objęte zostały nią karty kredytowe główne oraz dodatkowe Deutsche Bank Premium Club Gold i Silver.

  Oferta specjalna Zbliżaj kartę i wygrywaj w Banku BPH Oferta specjalna Zbliżaj kartę i wygrywaj w Banku BPH
  Bank rozda 200 ekspresów do kawy w super ofercie Zbliżaj kartę i wygrywaj skierowanej do nowych posiadaczy klasycznych kart kredytowych VISA Banku BPH.

  Najnowsze promocje dla użytkowników kart płatniczych Premium Club Deutsche Bank PBC
  W Deutsche Bank PBC ruszyły oferty specjalne dla użytkowników kart kredytowych Premium Club.

  MultiTransfer z karty kredytowej
  Funkcjonalność elektronicznych płatności MultiTransfer powiększona została o możliwość skorzystania z limitu karty kredytowej.

  Zakupy z Lukas Bankiem oraz MasterCard
  Lukas Bank proponuje darmowe wydanie karty jako uzupełnienie oferty specjalnej 4 Pory Roku, która jest organizowana przez MasterCard.

  MultiBank wprowadza karty bezstykowe payWave
  Wszystkie nowo wyrabiane karty debetowe i kredytowe MultiBanku będą wypukłe i dodatkowo wzbogacone o technologię bezstykową. Do działających już zbliżeniowych kart płatniczych MasterCard PayPass dołączą plastiki Visa payWave.

  Karta płatnicza Impresja już dostępna w systemie płatniczym MasterCard Karta płatnicza Impresja już dostępna w systemie płatniczym MasterCard
  Proponowana przez Bank Millennium karta kredytowa Impresja jest od tego momentu dostępna w systemie płatniczym MasterCard z możliwością płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPass™.

  Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku
  Z okazji 140-lecia Citibanku w Warszawie S.A. powstała wyjątkowa edycja karty płatniczej ze zdjęciem jednej z pierwszych placówek banku.

  Bądź eko i dokonuj transakcji kartą kredytową MasterCard LUKAS BankuBądź eko i dokonuj transakcji kartą kredytową MasterCard LUKAS Banku
  Promocja płatności bezgotówkowych, to największy cel loterii zorganizowanej przez LUKAS Bank dla użytkowników posiadających karty MasterCard. Do udziału w loterii wystarczą tylko 3 transakcje na min. 10 zł każda.

  Pierwszy raz karta kredytowa z payWave w MultiBankuPierwszy raz karta kredytowa z payWave w MultiBanku
  W ofercie MultiBanku pojawiła się wyjątkowa karta kredytowa Visa zapewniająca wykonywanie płatności bezstykowych – Visa payWave.


  Informacje o nowościach:
  Oferta banków:
  Pożyczka na dom
  Jak prosto i tanio mieć wreszcie dom? Poznaj opinie ekspertów szybko i bezpłatnie!

  Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

  Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

  5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości