newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku

2012-02-21

Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku

Oferta iPad 2 z mobilnym internetem w sieci Play skierowana jest do stałych klientów banku, posiadających eKonto oraz aktywną "Ofertę dla Ciebie". Aby z niej skorzystać, wystarczy złożyć prosty wniosek on-line.

Dzięki promocji, klienci mBanku mogą otrzymać nowoczesny tablet w najniższej na rynku cenie i korzystać z dostępu do mobilnego internetu jeszcze przez sześć miesięcy po tym, gdy zakończą uiszczanie comiesięcznych opłat za urządzenie. Oznacza to, że klienci będą płacili niską ratę 99 zł przez 36 miesięcy, a z internetu w tablecie będą mogli korzystać przez całe 42 miesiące.

– Dane dotyczące polskiego rynku mobilnego (Raport Internet Standard Mobile 2011) jasno pokazują, że w tym roku Polacy będą coraz chętniej kupować tablety. Najczęściej wybierają oni iPady, wg niektórych prognoz, urządzenia Apple mogą zdobyć nawet 70-proc. udział w rynku – tłumaczy Małgorzata Biernacka, odpowiedzialna za ofertę eKonta z tabletem i mobilnym internetem w mBanku. – Biorąc pod uwagę te przewidywania , zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty. Proponowane przez nas warunki zakupu tabletu z mobilnym internetem to najlepsza obecnie oferta cenowa na rynku – dodaje Biernacka.

W ramach promocji klient otrzymuje iPada 2 na 39 miesięcy, jednak może ten okres dodatkowo skrócić do 36 miesięcy, jeśli skorzysta z wybranego produktu mBanku lub zarekomenduje rachunek w ramach programu „PolecamBank”.

W ofercie banku dla stałych klientów pozostaje również nowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 w pakiecie z mobilnym internetem. W tym przypadku miesięczna opłata jest również stała i wynosi 79 zł/mies.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.

W mBanku pora na AndroidaW mBanku pora na Androida
Tym razem, po wprowadzeniu lekkiej wersji serwisu transakcyjnego oraz nowych aplikacji na urządzenia Apple, mBank przedstawia klientom aplikację na telefony wyposażone w popularny system Android.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konto firmowe
Przyjazny system internetowy. Bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości