newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


mBank wprowadza eKonto z darmowym internetem i tabletem

2011-12-12

mBank jako pierwszy w Polsce oferuje rachunek osobisty z mobilnym internetem w pakiecie. W ten sposób zamierza zwiększyć swoją obecność na rynku mobilnym.

mBank wprowadza eKonto z darmowym internetem i tabletem

Klienci, którzy wybiorą usługę, będą mogli cieszyć się nie tylko bezpłatnym kontem, ale i internetem za darmo nawet przez cały okres trwania umowy. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci.


eKonto za 0 zł w mBanku i internet mobilny w sieci 4G Play w pakiecie to kolejny przepis mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów, a usługi można w prosty sposób zamówić on-line.


Aby za internet nie zapłacić nawet przez 12 miesięcy wystarczy korzystać z usług i produktów banku. W przypadku nowych klientów oznacza to, że przy zachowaniu aktywności, z darmowego internetu można korzystać przez cały okres trwania umowy. Z kolei dotychczasowi klienci banku mogą w prosty sposób uniknąć opłaty za usługę w ciągu pierwszych miesięcy umowy, a następnie korzystać z rabatu, dzięki któremu miesięczny koszt pakietu będzie jeszcze niższy.


Dodatkowo, stali klienci mBanku (posiadający „Ofertę dla Ciebie”, czyli automatycznie wyliczaną propozycję kredytową) – poza internetem mobilnym – mogą wybrać do rachunku eKonto także urządzenie mobilne: nowoczesny tablet Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1. Również ten sprzęt umożliwia korzystanie z szybkiego mobilnego internetu w sieci Play. W zamian klient co miesiąc płaci niską miesięczną stawkę za urządzenie i dostęp do sieci.


Paweł Kucharski, Dyrektor Banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej, odpowiedzialny m.in. za usługi mBanku, zwraca uwagę, że konto z internetem to pierwsza tego typu oferta na rynku.


– mBank jako pierwszy w Polsce oferował bezpłatny rachunek bankowy. W 11. rocznicę działalności także jako pierwsi prezentujemy nowy pomysł na innowacyjny rachunek bankowy. Darmowy internet mobilny i tablety w dobrej cenie, oferowane użytkownikom wirtualnych kont, to nasz sposób na dalsze dynamiczne pozyskiwanie wiernych klientów i wyróżnienie się na rynku – mówi Kucharski.


- Bank internetowy i operator mobilnego Internetu to bardzo dobra kombinacja. Jeżeli obie oferty połączymy na ekranie tabletu otrzymujemy rozwiązanie idealne z punktu widzenia klienta - komentuje Bartosz Dobrzyński, Szef marketingu PLAY.


– Wprowadzając konto w pakiecie z internetem mobilnym i tabletami wkraczamy również na nowe obszary perspektywicznego rynku mobilnego. Dzisiaj są na nim obecni operatorzy (udostępniający i sprzedający usługi telekomunikacyjne, w tym internet), producenci telefonów (odpowiedzialni za produkcję i dystrybucję urządzeń) oraz twórcy aplikacji mobilnych. Jako bank działaliśmy do tej pory na ostatnim polu, udostępniając usługi bankowości mobilnej w formie wygodnych aplikacji – mówi Paweł Kucharski. – Nowa oferta zmienia naszą rolę na rynku mobilnym, ponieważ dzięki niej, poza usługami finansowymi, zaczynamy oferować również internet i dystrybuować urządzenia mobilne – podsumowuje.


– Konsekwentnie rozwijamy ofertę mBanku o usługi skupione wokół rachunku, które czynią go funkcjonalnym i sprawiają, że eKonto służy nie tylko do bieżącego regulowania płatności – dodaje Paweł Kucharski i podkreśla, że najnowsza propozycja banku pasuje do profilu klienta bankowości elektronicznej i wpisuje się w tendencje rynkowe, zgodnie z którymi internet mobilny staje się coraz popularniejszy. – Według prognoz w 2015 r. liczba użytkowników internetu mobilnego będzie wyższa od liczby użytkowników internetu kablowego. Wprowadzając nową ofertę, korzystamy z tego potencjału. Jest to także dobra okazja do promocji marki wirtualnego banku – dodaje dyrektor.


Wraz ze startem oferty rusza kampania promocyjna usługi, która będzie prowadzona w telewizji, internecie i sieci kin Cinema City. Kreacje reklamowe utrzymane są w stylu ostatnich działań promocyjnych banku, opartych na wizerunku trójki znanych już klientom bohaterów, obalających finansowe mity.Szczegóły oferty eKonta z internetem i urządzeniami mobilnymi

Nowi klienci mBanku, którzy otworzą eKonto, mogą skorzystać z pakietu z mobilnym internetem w sieci 4G Play. Przy zachowaniu aktywności (aktywne korzystanie z karty płatniczej, regularne zasilanie rachnku), za internet mobilny i modem mogą nie zapłacić w ogóle. Dodatkowo, pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są bezwarunkowo bezpłatne.


Standardowa opłata miesięczna za urządzenie i dostęp do internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa zawierana jest na 12 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu.


Dotychczasowi klienci mBanku, posiadający „Ofertę dla Ciebie”, mogą do eKonta zamówić zarówno mobilny internet w sieci 4G Play, jak i internet z tabletem (do wyboru urządzenia: Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1). Promocja gwarantująca dostęp do internetu za darmo obowiązuje w przypadku oferty z modemem. W jej ramach z bezpłatnego internetu można korzystać przez 4 miesiące (w trakcie trzech miesięcy należy zasilać rachunek), a na 8 kolejnych okresów udzielany jest rabat (29 zł zamiast 35 zł/mies. w zamian za regularne zasilanie konta). Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezwarunkowo bezpłatny.


Standardowa opłata miesięczna za modem i dostęp do internetu jest stała i wynosi 35 zł/mies. Umowa przy tej opcji zawierana jest na 18 miesięcy. Każdego miesiąca limit transferu danych wynosi 3 GB, przy czym korzystanie ze stron internetowych mBanku nie obniża tego limitu. W przypadku tabletów opłaty miesięczne także są stałe i wynoszą: dla Samsunga Galaxy Tab 10.1 – 79 zł/mies.; dla Apple iPada 2 – 99 zł/mies. Dodatkowo, obowiązuje jednorazowa opłata wstępna w wysokości odpowiednio: 79 zł i 99 zł. Umowa, bez względu na rodzaj tabletu, zawierana jest na 42 miesiące, a miesięczny limit transferu danych wynosi 5 GB.


źródło: www.mbank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konta osobiste
Konto osobiste to najpopularniejszy produkt oferowany przez banki. Porównaj oferty polskich banków.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości