newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


mBank wdraża możliwość personalizacji systemu bankowości elektronicznej

2010-08-25

Bank wdraża możliwość personalizacji systemu bankowości elektronicznej. Tanie konto bankowe z darmowymi przelewami oferuje swoim klientom prawie każdy bank.

mBank wdraża możliwość personalizacji systemu bankowości elektronicznej

Kiedy cena stopniowo przestaje być wyróżnikiem, banki muszą zainteresować się tym, żeby w inny sposób skusić użytkowników do skorzystania z oferty. Jednym ze sposobów budowania dominacji konkurencyjnej jest wprowadzanie nowinek technologicznych oraz usprawnianie systemów transakcyjnych.

Unowocześnienie systemu bankowości elektronicznej zostanie wykonana 5 września br.. Wtedy bank odświeży obowiązującą aktualnie szatę graficzną systemu a także wprowadzi całkiem unowocześniony motyw graficzny, który nawiązuje kolorystyką do podstawowej strony internetowej mBanku. W tradycyjnym niebiesko-żółtym systemie, funkcjonującym od początku istnienia mBanku, zmiany będą mało inwazyjne. Na stronie logowania widnieć będzie nowy nagłówek, szare tło, na którym widnieć będą przyciski a także większa czcionka. Po udanym logowaniu do systemu zaciekawienie w klientach wzbudzibez wątpienia naprzemienne kolorowanie wierszy z rachunkami, nowa kolorystyka lewej nawigacji a także zmienione ikonki punktorów przy linkach.

W ustawieniach konta pojawi się dodatkowo nowa opcja – Wygląd i działanie. I tu użytkownicy dostaną alternatywę włączenia zupełnie nowego layoutu strony, utrzymanego w biało-czerwonych kolorach. Na początek do wybrania będą zatem dwie wersje kolorystyczne – zmieniona niebiesko-żółta i całkiem nowa, nawiązująca kolorystyką do strony głównej mBanku. Będzie to pierwszy tak duży lifting systemu bankowości elektronicznej od początku istnienia banku.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe
Najprostsza forma kredytu. Poznaj bogatą ofertę kart na polskim rynku.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości