newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Konto mBank bez kuriera i formalności

2012-02-07

mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Konto mBank bez kuriera i formalności Założenie rachunku potwierdza się przelewem, a pakiet aktywacyjny wysyłany jest SMS-em na podany numer telefonu komórkowego.

Nowy sposób zakładania rachunku osobistego w mBanku stanowi uzupełnienie dotychczasowych możliwości otwarcia konta oraz jest kolejnym, po wprowadzeniu kredytów przez internet w 15 minut i kredytów przez telefon, krokiem w stronę upraszczania procesów i przenoszenia ich do wirtualnej rzeczywistości.

Jak pokazują badania (World Internet Project Polska 2011), już ponad 60 proc. Polaków korzysta z internetu, a co trzeci jest tzw. heavy userem czyli doświadczonym użytkownikiem sieci, spędzającym on-line coraz więcej czasu. Ponieważ internet jest coraz bardziej obecny w codziennym życiu, zmieniają się także oczekiwania i postawy konsumenckie dotyczące sposobów kontaktowania się z rozmaitymi instytucjami, między innymi z bankami. – Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie procesu otwierania rachunków bankowych bez pośrednictwa kuriera czy konieczności wizyty w oddziale banku. Jako bank wirtualny, konsekwentnie dążymy do maksymalnego uproszczenia formalności w kontaktach z nami. Chcemy, aby klient miał dostęp do rachunku w każdym miejscu i czasie – mówi Jacek Iljin, dyrektor Departamentu Usług Podstawowych i Produktów Niebankowych, odpowiedzialny za ofertę mBanku. – Dzięki wprowadzeniu zdalnego procesu otwierania rachunku, gwarantujemy pełną obsługę on-line już od początku współpracy z bankiem - dodaje Iljin.

Poza minimum formalności, dodatkową zaletą wprowadzonego procesu jest czas. W optymalnych warunkach rachunek aktywowany jest w 24 godziny od zaksięgowania przelewu.

Jak w czterech krokach otworzyć rachunek:

1. Podczas składania wniosku o eKonto, wystarczy wybrać opcję potwierdzenia umowy przelewem bankowym i podać nr rachunku, z którego wykonany zostanie przelew potwierdzający otworzenie konta w mBanku.

2. Klient otrzymuje wiadomość mailową, w której podany jest nr rachunku, na który powinien zostać wykonany przelew, aby bank mógł dokonać potwierdzenia tożsamości.

3. Na zrealizowanie przelewu potwierdzającego otworzenie rachunku klient ma 14 dni. Wystarczy zlecić przelew w wysokości 1 zł, należy jednak zwrócić uwagę, aby wszystkie dane były poprawne. Wysłanie przelewu traktowane jest jako podpisanie umowy o prowadzenie rachunku.

4. Po pozytywnej weryfikacji przyjętego przez mBank przelewu, klient otrzymuje wiadomość SMS z pakietem aktywacyjnym, dzięki któremu może zalogować się po raz pierwszy na konto i rozpocząć korzystanie z niego.

źródło: www.mbank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.

W mBanku pora na AndroidaW mBanku pora na Androida
Tym razem, po wprowadzeniu lekkiej wersji serwisu transakcyjnego oraz nowych aplikacji na urządzenia Apple, mBank przedstawia klientom aplikację na telefony wyposażone w popularny system Android.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Szybkie kredyty gotówkowe
Sprawdź jak szybko możesz dostać kredyt. Niższa miesięczna rata? Teraz bez prowizji i formalności.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości