newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Konto Direct w ING z bezpłatnymi wszystkimi bankomatami w Polsce

2010-04-27

Posiadacze Konta Direct w ING Banku Śląskim, będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce, czyli z blisko 16 tys. maszyn na terenie całego kraju.

Konto Direct w ING z bezpłatnymi wszystkimi bankomatami w Polsce

Dodatkowo, właściciele Konta Komfort zapłacą mniej za jego prowadzenie. Bank obniża miesięczną opłatę z 15 do 10 zł. Zmiany obowiązują od 29 kwietnia br.

Decyzję o obniżeniu opłat podjęliśmy, aby zachęcić do korzystania z naszych usług nowych i obecnych klientów. Jednocześnie cały czas promujemy aktywne korzystanie z produktów bankowych, w tym kart płatniczych. Dzięki temu klienci m.in. nie płaca za karty płatnicze i gromadzą punkty w programie Bankujesz-Kupujesz, w którym oferujemy atrakcyjne towary po konkurencyjnych cenach - powiedział Tomasz Byczyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Rynkiem Klienta Detalicznego w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski zachęca do aktywnego korzystania z Kont:

  • Aktywni posiadacze Kont mogą zyskać anulowanie comiesięcznej opłaty za użytkowanie karty wydanej do rachunku.  Od 29 kwietnia br., będzie ona wynosiła 5 zł (wcześniej 2-3 zł), ale aby jej uniknąć, wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min 100 zł w miesiącu.
  • Dzięki aktywnemu korzystaniu z konta, w tym płatnościom dokonywanym za pomocą kart debetowych, klienci otrzymują punkty w programie Bankujesz - Kupujesz, dzięki którym mogą kupić atrakcyjne towary po konkurencyjnych cenach!

Konto Direct to bezpłatne konto osobiste przeznaczone dla nowoczesnych, korzystających z Internetu Klientów, którzy większość operacji bankowych załatwiają bez konieczności wizyty w oddziale. Konto Direct to:

  • bezpłatne prowadzenie;
  • bezpłatne wszystkie bankomaty;
  • bezpłatne wszystkie przelewy.

Konto Komfort to konto osobiste przeznaczone dla Klientów mających większe wymagania odnośnie oferty bankowej, którzy wykonują wiele operacji zarówno w placówce Banku, jak i poprzez kanały elektroniczne.


źródło: www.ingbank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Kredyt mieszkaniowy
Gdzie będziesz płacić najmniejszą ratę kredytu? Na jakie mieszkanie Cię stać? Sprawdź razem z doradcą.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości