newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Karta dla małych firm ze zwrotem 1% wydatków

2012-02-28

Dobra karta do konta to rzecz niezbędna dla każdej małej firmy, szczególnie jeśli płacąc nią można dodatkowo zarobić.

Visa Business Electron Banku Zachodniego WBK taką kartą jest: od 1 marca 2012 r. nawet przez trzy miesiące można dostawać zwrot 1% wszystkich płatności dokonanych kartą – bez ograniczenia kwoty transakcji.

 

Aby skorzystać z promocji należy podpisać między 1 marca a 30 czerwca 2012 r. umowę o kartę płatniczą VISA Business Electron BZ WBK. Potem można już dokonywać nią codziennych płatności w terminalach POS lub w internecie za codzienne wydatki służbowe, paliwo, sprzęty i materiały biurowe, a także większych płatności za towary i usługi w kraju i za granicą. W miesiącu, w którym została podpisana umowa oraz przez kolejne 2 miesiące, 1% tych płatności wróci na konto posiadacza karty. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie promocji.

 

Przypominamy też,  o innych zaletach karty Visa Business Electron:

 • posiadacz karty otrzyma ubezpieczenie podróżne gratis
 • kartą można bez prowizji wypłacić do 200 zł w sklepie podczas płatności w ramach usługi Cashback
 • płacąc kartą można skorzystać z atrakcyjnych rabatów u Partnerów Banku – lista sklepów i punktów usługowych, w których można z nich skorzystać znajduje się na www.bzwbk.pl/rabaty.

Zobacz więcej:
  Podobne artykuły:

  Bank Pocztowy ma zamiar otworzyć pierwsze mikrooddziałyBank Pocztowy ma zamiar otworzyć pierwsze mikrooddziały
  W placówkach pocztowych powstały się pierwsze mikrooddziały - wyjątkowe punkty z całą dostępnością do baz, systemów i aplikacji finansowych obsługiwane przez pracowników Banku Pocztowego.

  Twoje faktury w Citibank OnlineTwoje faktury w Citibank Online
  Citi Handlowy wprowadza do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online nową funkcję - eFaktury.

  Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
  Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

  Karta dla małych firm ze zwrotem 1% wydatków
  Dobra karta do konta to rzecz niezbędna dla każdej małej firmy, szczególnie jeśli płacąc nią można dodatkowo zarobić.

  Bank Zachodni WBK rozpoczyna sprzedaż kart prepaid i nośników zbliżeniowych na AllegroBank Zachodni WBK rozpoczyna sprzedaż kart prepaid i nośników zbliżeniowych na Allegro
  Od sierpnia tego roku Bank Zachodni, jako pierwszy bank w Polsce, zaczął pilotażową sprzedaż kart prepaid oraz nośników zbliżeniowych na Allegro.

  Bankomaty Banku Zachodniego WBK dla osób niewidomych i niedowidzącychBankomaty Banku Zachodniego WBK dla osób niewidomych i niedowidzących
  Bank WBK jako pierwszy w Polsce uruchomi bankomaty dla ludzi niewidomych i niedowidzących. W tym celu bank przystosuje 14 urządzeń umieszczonych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Olsztynie i Bydgoszczy.

  BZ WBK wypłaci klientom ponad 6 mln zł premii za konta osobisteBZ WBK wypłaci klientom ponad 6 mln zł premii za konta osobiste
  BZ WBK realizuje benefity za zakładanie rachunków bieżących Wydajesz i Zarabiasz, polecanych w serii reklam przez gwiazdę francuskiego kina Gerarda Depardieu.

  Tańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBKTańsze bilety lotnicze z kartą BZ WBK
  Sposób na zakup tańszego biletu w Ryanair. Płatności kartą płatniczą prepaid MasterCard Paypass wydawaną przez bank zwolnione z dodatkowej prowizji Ryanair.

  Ufamy kartom, ale gotówkę chcemy mieć w kieszeniUfamy kartom, ale gotówkę chcemy mieć w kieszeni
  Z badań Instytutu Homo Homini przeprowadzonych na zlecenie BZ WBK wynika, że Polacy są bardzo zachowawczy korzystając z kart płatniczych i choć uważają karty za najbezpieczniejszą formę płatności, to na wyjazdy zagraniczne ponad 70% z nas zabiera gotówkę.


  Informacje o nowościach:
  Oferta banków:
  Karty kredytowe
  Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

  Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

  Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

  5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości