newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS
Strona www jest niedostępna
Strona www jest niedostępna

Ta strona jest aktualnie zawieszona.
Informacje zostały przekazane administratorowi strony.
Ty

Przeglądarka internetowa

Dostawca usług


Strona www

Dostęp do strony


Skontaktuj się z administratorem / właścicielem strony,
w celu wykonania odpowiednich operacji.


Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz

2012-05-24

MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Zaoferuje też nowe sposoby na dalsze pomnażanie pieniędzy.

To, że Polacy nie oszczędzają regularnie, a powinni – nie jest żadnym odkryciem. Wiedzą o tym nie tylko bankowcy, ale też ich klienci.

– Dlatego według nas nie potrzebują oni kolejnej kampanii edukacyjnej, namawiającej do oszczędzania, a prostego rozwiązania, które pomoże wyrobić dobre nawyki, a nawet będzie odkładać pieniądze za nich – mówi Janusz Mieloszyk, dyrektor Departamentu Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych w mBanku i MultiBanku. – Taki jest właśnie nasz nowy program oszczędnościowy, którego mechanizm pozwala na powiązanie oszczędzania z tym, co Polakom przychodzi zdecydowanie łatwiej, czyli wydawaniem pieniędzy. W ten sposób klient może gromadzić oszczędności „przy okazji” – dodaje Mieloszyk.

Ważną cechą tego produktu jest też fakt, że im więcej klient wydaje, tym więcej oszczędza.

– Oznacza to, że wraz ze wzrostem wydatków, zazwyczaj związanym z rosnącymi dochodami, automatycznie rosną też oszczędności klienta. Dzięki temu zgromadzone środki w przyszłości mogą lepiej odpowiadać jego potrzebom – dodaje Mieloszyk.

Suma, jaką klient zgromadzi dzięki Programowi mSaver oraz MultiSaver, zależy od kwot transakcji dokonanych kartą, zrealizowanych przelewów oraz wypłat gotówki z bankomatów. Mechanizm oszczędnościowy działa automatycznie, dlatego klient nie musi o nim pamiętać. Nie ponosi też kosztów związanych z jego wykorzystaniem. Klient ma także pełną możliwość ustalenia, kiedy i na jakich zasadach bank będzie odkładać w jego imieniu pieniądze.

– Dzięki tej konstrukcji na systematyczne oszczędzanie mogą pozwolić sobie także osoby z mniej zasobnymi portfelami – zaznacza Janusz Mieloszyk.

W ramach programu, klienci mogą skorzystać z jednego z trzech nowatorskich sposobów oszczędzania pieniędzy oraz dodatkowo zasilać rachunek stałą kwotą.

Pierwszy ze sposobów to tzw. zaokrąglenia. Zakłada on, że każda kwota zapłacona kartą zaokrąglana jest do pełnych 10 zł, a różnica przelewana jest na konto oszczędnościowe mSaver lub MultiSaver. Na przykład, jeśli rachunek w sklepie wynosi 98 zł, to pozostałe 2 zł stanowią oszczędności wygenerowane przez klienta.

Drugi z mechanizmów to procent od kwoty transakcji kartą lub przelewu. Umożliwia on odkładanie ustalonego przez klienta procenta od wartości każdej transakcji. Minimalnie może on wynieść 1 proc., a maksymalnie 15 proc.

W podobny sposób działa trzecie z zaproponowanych przez bank rozwiązań – po każdej transakcji bank przelewa na rachunek oszczędnościowy stałą kwotę w wysokości ustalonej przez klienta (od 3 do 10 zł).

Zaoszczędzone w ramach programu pieniądze są przesyłane automatycznie, w czasie rzeczywistym, na nowe, bezpłatne rachunki oszczędnościowe – mSaver w mBanku lub MultiSaver w MultiBanku – z oprocentowaniem 4 proc. p.a. Wkrótce regularne wpływy na te rachunki premiowane będą jeszcze wyższym oprocentowaniem.

W ramach nowego programu, mBank i MultiBank nie tylko pomagają odkładać pieniądze, ale również oferują ich dalsze inwestowanie. Zainteresowani klienci mogą bowiem zainwestować w jednostki funduszy za pośrednictwem polis (grupowe ubezpieczenie na życie z UFK) – mSaver Plus w mBanku i MultiSaver Plus w MultiBanku. Produkt przygotowany został we współpracy z BRE Ubezpieczenia i towarzystwem Benefia


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.

W mBanku pora na AndroidaW mBanku pora na Androida
Tym razem, po wprowadzeniu lekkiej wersji serwisu transakcyjnego oraz nowych aplikacji na urządzenia Apple, mBank przedstawia klientom aplikację na telefony wyposażone w popularny system Android.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości