newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Citi Handlowy specjalnie dla studentów

2011-11-29

Citi Handlowy wprowadził ofertę bankową dla studentów. Na początek - konto internetowe CitiKonto Direct oraz Karta Kredytowa Citibank Student. Wraz z ofertą bank uruchamia specjalny program rekomendacji dla studentów.

Citi Handlowy specjalnie dla studentów

Za polecanie Karty Kredytowej Citibank i CitiKonta Direct studenci zdobyć mogą premię pieniężną, bilety do kina i dodatkowo wygrać w konkursie Smartphone Samsung Galaxy S II, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 lub Netbook Samsung.

Od lat Citi Handlowy pozostaje jednym z najbardziej aktywnych animatorów życia studenckiego. Realizujemy projekty, w których studenci pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami bankowymi. I nie są to zajęcia teoretyczne, a prawdziwe inkubatory innowacji! Nasz Program Praktyk Letnich to jedna z najlepiej ocenianych tego typu inicjatyw w kraju. Teraz wszystkie te działania uzupełniamy o specjalną ofertę produktów bankowych dla studentów i co jest bardzo ważne - stworzoną przez studentów. To wyjątkowo atrakcyjna cenowo oferta, która dodatkowo daje studentom dostęp do szeregu przywilejów, m.in. możliwość skorzystania ze zniżek w ramach jednego z największych w Polsce Programów Rabatowych dla Kart Kredytowych oraz wyjątkowy program lojalnościowy, tłumaczy Karol Wasilewski, Dyrektor Biura ds. Zarządzania i Rozwoju Oferty Produktowej - karta kredytowa.

Oferta Citi Handlowy obejmuje propozycję konta internetowego CitiKonto Direct i Karty Kredytowej Citibank Student.

Standardowy limit Karty Kredytowej Citibank Student to 1500 zł, natomiast w przypadku udokumentowania dochodu powyżej 500 zł kwota limitu może wynosić nawet 3000 zł. Mogą być to np. wpływ ze stypendium lub 3 ostatnie wyciągi z konta. Przez pierwszy rok użytkowania Karta Kredytowa Citibank Student zwolniona jest z opłaty miesięcznej. Wraz z Kartą studenci, tak jak inni posiadacze Kart Kredytowych Citibank, zyskują dostęp do jednego z największych w Polsce Programów Rabatowych z możliwością otrzymania zniżki do 50 proc. w niemal 5000 sklepach i punktach handlowych w całej Polsce. Dodatkowo Karta Kredytowa Citibank Student oferuje swoim posiadaczom udział w wyjątkowym programie lojalnościowym.

Płacąc kartą kredytową studenci zbierają punkty, które potem wymieniać mogą na nagrody, np. bilety do Multikina i zakupy w Merlin.pl. Za każde 5 zł wydane kartą studenci zdobywają 1 punkt. Już po realizacji pierwszej transakcji Kartą studenci otrzymują 450 punktów powitalnych, które można wymienić na bilet do Multikina. Oferta Karty Kredytowej Citibank dostępna jest na razie tylko dla studentów od 3 roku studiów 90 uczelni w Polsce. Lista uczelni dostępna jest na: www.sieznasiema.pl

Natomiast z oferty internetowego konta CitiKonto Direct skorzystać mogą studenci wszystkich uczelni. Opłata za prowadzenie konta, za przelewy krajowe przez Internet oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 0 zł. Podobnie za 0 zł studenci mogą mieć kartę do konta MasterCard PayPass. Wystarczy tylko, że suma transakcji bezgotówkowych z użyciem karty w poprzednim miesiącu kalendarzowym, - z wyłączeniem transakcji internetowych - wyniesie 100 zł.

Ofertę Citi Handlowy dla studentów wyróżniają takie innowacje jak choćby bankowość mobilna Citi Mobile, gwarantująca dostęp do konta za pomocą telefonu komórkowego z każdego punktu na świecie, czy karta płatnicza z możliwością realizacji płatności zbliżeniowych.

Wraz ze specjalną ofertą produktów bankowych dla studentów bank wprowadził Program rekomendacji "Polecaj i Zarabiaj". W ramach Programu Citi Handlowy nagradza za polecanie Karty Kredytowej Citibank Student i CitiKonta Direct odpowiednio: 30 zł za kartę oraz 20 zł za konto. Studenci, którzy zdecydują się otworzyć polecony produkt poza tą premią mogą otrzymać także bilety do Multikina. W programie zyskują, zatem tak polecający jak i polecani. Dla studentów z największą liczbą skutecznych poleceń w danym miesiącu przeznaczone są również specjalne nagrody m.in. Smartphone Samsung Galaxy S II, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 czy Netbook Samsung.


źródło: www.citibank.pl



Zobacz więcej:




Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konta osobiste - porównanie
Wybierz najlepsze konto dla siebie. Nowość - darmowa pomoc on-line.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości