newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Banki doceniają najmłodszych użytkowników

2010-08-31

Rachunek bankowy może posiadać nawet dziecko w wieku 13 lat. Jest to niezwykle proste rozwiązanie dla rodziców, a dzieci z kolei nauczą się istoty troszczenia się o własne finanse.

Banki doceniają najmłodszych użytkowników

Dobro będzie miał również bank, który inwestując w młodego użytkownika myśli już o nim w dłuższej perspektywie.
Miesiąc wrzesień to czas dla banków na promocję gotówek dla klientów, którym nie wystarczyło na przysłowiową wyprawkę szkolną dla dziecka. Z początkiem roku szkolnego jest możliwość zaoferowania rodzicom, żeby swoim dzieciom otworzyli własne konta bankowe. Rozwiązuje to problem bezpiecznego dawania kieszonkowego. Mamy również podgląd do historii konta i wiemy, na co podopieczni wydają swoje pieniądze. Karta do konta zamiast gotówki wzmacnia z kolei bezpieczeństwo w razie zgubienia portfela bądź kradzieży. Banki również nie stracą na młodych klientach, ponieważ ich pozyskanie traktują jak większą inwestycję.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Rok bezpłatnych bankomatów dla studentów Rok bezpłatnych bankomatów dla studentów
Studentom, którzy otworzą rachunek osobisty eKONTO, mBank oferuje promocję, w ramach której przez rok mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.

W DB PBC ruszył konkurs doładowań telefonów w sieci Era za pomocą db easyNET
W ramach konkursu, który potrwa w banku do 15 listopada, klienci, którzy mają komórki w sieci Era Tak Tak i wykonają doładowanie swojego telefonu za pomocą systemu bankowości internetowej db easyNET, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Konta młodzieżowe na początek roku szkolnegoKonta młodzieżowe na początek roku szkolnego
Nadchodzący rok szkolny to najlepsza okazja dla młodych osób do pierwszych kontaktów z finansami. Do jego założenia jest wymagana zgoda rodziców, ale właścicielem konta oraz karty debetowej jest osoba małoletnia.

Rozmawiaj cały rok za 19 gr./min. w mBank mobileRozmawiaj cały rok za 19 gr./min. w mBank mobile
mBank mobile pozostaje najtańszym operatorem na rynku! Aż do 2011 roku wszyscy Klienci, którzy wcześniej skorzystali z promocji 19 gr./min., będą mogli cieszyć się nią przez cały najbliższy rok, bez konieczności kupowania promocyjnych pakietów.

Nowa ERA doładowań w mBankuNowa ERA doładowań w mBanku
mBank wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów przywraca możliwość zasilania telefonów sieci ERA w systemie transakcyjnym oraz na stronach mTELEFONII.

mBank mobile: 27 gr za minutę do wszystkich sieci i nowe możliwości!mBank mobile: 27 gr za minutę do wszystkich sieci i nowe możliwości!
mBank mobile, unikalne połączenie usług bankowych i telekomunikacyjnych, proponuje swoim Klientom 27 gr za minutę do wszystkich sieci, nowe promocje, wydłużone okresy ważności kont i zarządzenie kontami telefonicznym poprzez serwis transakcyjny mBanku.

Jak założyć konto bankowe?Jak założyć konto bankowe?
Założenie konta bankowego obecnie nic nie kosztuje. Banki internetowe wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i starają się przygotowywać dla nich jak najlepsze oferty, aby wszyscy byli w pełni zadowoleni.

Alior Bank, Deutsche Bank i mBank - najlepsze banki na urlopieAlior Bank, Deutsche Bank i mBank - najlepsze banki na urlopie
pieniądze z zagranicznego bankomatu wypłacą bez bezprowizyjnie uzytkownicy Alior Banku, Deutsche Banku i mBanku - wnioskujemy z rankingu przeprowadzonego przez zespół Capital24.tv i Expandera.

Spłata karty kredytowej: można się spóźnić?Spłata karty kredytowej: można się spóźnić?
Okres bezodsetkowy na karcie kredytowej to dla klienta bardzo korzystne rozwiązanie. I nie zawsze trzeba go restrykcyjnie przestrzegać. Spłacamy co miesiąc całość zadłużenia na karcie kredytowej i bank nie pobiera odsetek.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Kredyt mieszkaniowy
Na jakie mieszkanie dostaniesz kredyt? Czy dostaniesz dopłatę do kredytu? Sprawdź szczegóły.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości