newsy rss Konta młodzieżowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2023-01-24
USD4,3341+0,23%
EUR4,7073-0,24%
CHF4,7014-0,22%
GBP5,3443-0,38%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Bank Zachodni WBK rozpoczyna sprzedaż kart prepaid i nośników zbliżeniowych na Allegro

2010-08-09

Od sierpnia tego roku Bank Zachodni, jako pierwszy bank w Polsce, zaczął pilotażową sprzedaż kart prepaid oraz nośników zbliżeniowych na Allegro.

Bank Zachodni WBK rozpoczyna sprzedaż kart prepaid i nośników zbliżeniowych na Allegro

Lubiany pośród polskich internautów kanał rozprowadzania oraz szeroki wachlarz nowoczesnych produktów wzmocnią pozycję Banku Zachodniego jako lidera nowoczesnych technologii na polskim rynku kart płatniczych.

Propozycja BZ WBK na Allegro składa się z produktów dających użytkownikom mnóstwo korzyści, wśród których mieści się elastyczność rozporządzania środkami, ochronę i szybkość wykonywania płatności. Allegrowicze mogą wybrać jedną z kilku wizerunków kart prepaid, oraz dodatkowo zestawy nośników zbliżeniowych rozpowszechnianych wraz z kartą prepaid MasterCard PayPass – zegarek bezstykowy bądź brelok bezstykowy. Niebawem osiągalna będzie też naklejka zbliżeniowa.

Wszystkie proponowane produkty zapewniają możliwość łatwej kontroli wydatków, całkowitej prostoty rozporządzania i użycia na okaziciela. Oprócz tego, nie narzucają konieczności posiadania rachunku rozliczeniowego w Banku Zachodnim WBK, mogą być dużo razy doładowywane w czasie ich ważności zaś wiadomości na temat dostępnych środków i wykonanych płatności możemy uzyskać użytkując z bankomatu, wiadomości SMS, infolinii BZ WBK lub sieci. Poza używaniem w konwencjonalnych sklepach, karty mogą być wykorzystane do wyciągania pieniędzy w bankomatach i dokonywania transakcji w Internecie.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Na jakie mieszkanie Cię stać?
Jak prosto i tanio mieć wreszcie własny dom? Nie czekaj. Poznaj opinie ekspertów szybko i bezpłatnie!

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości